Fantastiskais četrinieks un citi līko koka objektu piedzīvojumi.

Rakstu sāku ar atkāpi, jo vēlos informēt visus lasītājus, ka ir apmēram viens naktī 16. martā. Ir noslēgusies darbīga nedēļas nogale un vakar pārrodoties mājās pēc 13 zālē pavadītām stundām (apmēram 23 pa nogali) es domāju, ka apkopojuma rakstam ir jātop jau tajā mirklī, jo tas emociju kokteilis būs izgarojis un rakstot vēlāk sanāks vien sausa atskaite. Pašlaik, šeit sēžot un rakstot, esmu sevi patīkami pārsteidzis un pārliecinājies, ka šādas lietas tik viegli no galvas izmest nemaz nevar. (Te nu bija mans sapnis pamest šaušanu un pievienoties ekspedīcijai uz Marsa..)

Pārejam jau pie satura pilnākiem teikumiem. Ir pagājuši 4 gadi kopš “Bērziņu partija” piešķīra man uzticības kredītu, lai īstenotu sapni par sacensībām, kuras man ļauts veidot pēc saviem ieskatiem. Vardarbīga revolūcija vēl nav veikta, līdz ar to jādomā, ka kaut kas notiek pareizi un varbūt pat pareizā virzienā. Sacensību noslēgumā teicu, ka šis gads ir bijis lielisks mācību ziņā. Uzskatu, ka sacensību vide ir kļuvusi nopietnāka ir parādījušies nopietnāki savstarpējās sāncensības aizmetņi, to ir patiess prieks redzēt, jo sacensības ir niecīga lieta, bez cilvēkiem, kas sacentīsies viņās. Nepiekritīsiet? Konkurencei palielinoties arī mums kā organizētājiem ir nācies pielikt klāt. Vai ir bijis pietiekami? Visticamāk nē. Es tā vismaz ceru, jo nedod dievs uzrīkosim sacensības, kurās viss ir kārtībā..Jāvelk paralēles ar Rīgas pareģojumu. Vēl viena zīmīga lieta, kura man bija personisks pārsteigums, man pēdējos posmos bija apbrīnojami secināt-man nav ko darīt. Protams, ka ne pilnībā, bet bija vairāki momenti pēdējo 3 posmu laikā, kad varēju tikai uzraudzīt un būt pateicīgs, ka man līdzās ir cilvēki, ar kuriem ir vienots mērķis. Citāts no 2014. gada NBA slavas zāles saņēmēja:”You need a team to reach a dream.”(Tev ir nepieciešama komanda, lai sasniegtu sapni.) Nevaru nepiekrist. Domāju, ka šī tēma ir aktuāla arī mūsu loka šāvēju sabiedrībā. Bet nezinātājiem vēlos atzīmēt savu komandu:

Imants Leitis uzņēmās šaušanas vadīšanu, programmatūru borēšanu un augsti vērtēto intelektuālo divcīņu(integrāļu risināšana un sacensību vadīšana)

Anna Bērziņa – mūsu acis, jo sacensību dienas bieži vien ir kā mutulis ar sejām, vārdiem un nesaprašanu, kā tik gardi kliņģeri var palikt pāri, kad esam beiguši novākties. Annai pa spēkam izrādījās arī turnīru sistēmas saprašana un vēl jo vairāk-mana rokraksta izskaušana.

Ineta Bērziņa – šī gada rezerviste-multimāksliniece. Transports, diplomu rakstīšana, vēss prāts, izskaidrošana, ko kurā momentā būtu nepieciešams ēst, tas viss un vēl vairāk ir viņas arsenālā, kas nez kāpēc allaž tiek nēsāts apkārt somiņā, kura ir aizdomīgi maza priekš tik ietilpīgām lietām. Šogad viņai nācās uzupurēties un izlaist lielāko daļu no posmiem (ko nākamgad noteikti jāmaina!), lai būtu tiesnešu galdiņa emocionālā miera osta.

Jānis Bērziņš seniors-tiem, kas mums seko pietiekami ilgi (veselu gadu) gribu pateikt, paldies, ka sekojat, bet jūs jau zināt, ko rakstīju par šo apbrīnojamo indivīdu pagājušā “spieķa” noslēguma rakstā. Cilvēks, ar kuru galvas dauzām ar intervāliem, kas pielīdzināmi diennakts ciklam, un tomēr esam sameistarojuši 4 sezonas un ne to vien.

Laiks sausajai atskaitei:

6 posmi-3 indoor,3 flint raundi

Dalībnieku kopskaits-467, vidēji 78 sacensībās.

Pārstāvētie klubi-12

Ir vēl daudzi skaitļi, bet domāju, ka interesanti paši tos atradīs.

Mūsu varoņi:

6. posmā

Elīna Zālīte 1. vieta CFBB-R

Kristers Ritmanis 1. vieta CMLB

Klāvs Priede 2. vieta CMLB

Pauls Kazāks 3. vieta CMLB

Latvijas rekordi:

Elīnai Zālītei un Aivim Lejiņam

Kopvērtējumā

Martins Ulmis 1. vieta JLB

Klāvs Priede 1. vieta CMLB

Kristers Ritmanis 2. vieta CMLB

Aivars Vaičuks 3. vieta BUFUFS

Pauls Kazāks 3. vieta CMLB

Turpinot sakot paldies:

Noteikti liels paldies visiem “Stiegras” kluba biedriem, par vēlajiem piektdienu vakariem. Īpašs paldies Normundam F par personīgo iniciatīvu un atbalstu.

Šis “paldies” saraksts varētu ievilkties…

Paldies Antrai Plavgo par spieķi darināšanu.

Paldies “Baltu rotām”, “Kuršiem”, “Ēdenei”, “Zvaigznei ABC” par nodrošināšanu ar balvu fondu.

Paldies “Zaļumnieku piestātnei”, “Kaķu mājai” un “Ņammām” par šāvēju pabarošanu.

Paldies Siguldas domei par atbalstu.

Kā pēdējās rindas gribu atsaukt atpakaļ dažas rindas no sākuma: “Sacensību noslēgumā teicu, ka šis gads ir bijis lielisks mācību ziņā.”

Gribu pateikt, ka nākošā-5!!! sezona nāks ar izmaiņām, kas būs tendētas uz procesa vienkāršošanu.

1. prioritāte-Klubu ieskaites formulu padarīt saprotamu vismaz 5% dalībnieku.

Kopvērtējumu konkurences tiks mainītas, tik pamēģiniet kaut kur nozust olimpieši..

Detalizētāk par visu- rudenī.

Rezultāti

Bildes

Nekur neaizmirstais paldies visiem dalībniekiem.

Noslēdzošais paldies visiem tiem, kas šo visu arī izlasīja.

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s