Siguldas spieķis III [11.02.2017]

Stiegra!!! (Izsaukuma zīmes lasīt, kā bungu sitienus) Mēs kļuvām par labāko klubu Siguldas Spieķa 2016-2017 sezonas ietvaros vismaz. Ceru, ka nākamajā sezonā (jā, noteikti būs nākamā) varēsim šo godu noturēt un vēl vairāk ceru, ka cīņa izvērtīsies tikpat sīva kā šogad (paldies Free Wind Archers un Tartu VK par to). Ja pārlapo arī kopvērtējuma rezultātus, daudzas konkurences bija gatavas spēkoties līdz pēdējam, BBBH un MLB vietu izkārtojumu aizvilka pat līdz shootoff`iem, visu cieņu spēt nesalūzt tādā cīņā, kad visa sezona uz strīpas.

Cepums Tomam par sasniegtajiem 300 un Armandam par augstākā pjedestāla noturēšanu.

Prieks redzēt, ka arī jaunajiem (tiešā un pārnestā nozīmē) šāvējiem ir izdevies pielikt gan rezultātos, gan attieksmē.

Labi, laikam pietiks pašiem savu asti celt.

Bildes: https://flic.kr/s/aHskRAXKNF

Rezultāti: https://drive.google.com/open?id=0B5K7XDg_7CM7akg1Rm1SSU5tcEU

Pateicības vārdus pelnījuši: Antra Plavgo (spieķu meistare), Cherry picking, Baltu rotas un Zvaigzne ABC, Karuzo.

Tāpat arī: Makita, Hardy tools, Elvi un Siguldas novada dome.

Vēl pēdējā nodaļa par sezonu kopumā no skatpunkta, kas ir bez loka rokās.

Domāju, ka daudziem bija pārsteigums dalības maksas celšana. 1. nolikuma publicēšanas brīdī risināt šo jautājumu uz karstām emocijām neizvēlējāmies, jo kašķēties forumā sāk palikt par ne to baudāmāko rutīnu. Kādēļ tika pieņemts tāds lēmums? Jo šis bija pirmais gads, kad Spieķa izdevumus vēlējāmies segt no dalības maksām. Līdzšinējos gadus sacensību organizēšana notika uz pamatīga entuziasma un personīgo ieguldījumu bāzes.

Arī formāta maiņa bija nepieciešama, turnīri atradās nenosakāmā stāvoklī un sarežģīja sacensību gaitu, kā organizatoriem, tā dalībniekiem. Turnīri, gan nav aizgājuši pavisam, cerams. Tie vien ielikti plauktiņā, līdz saremontēsim un varēsim vest tos cilvēkos.

Par kopvērtējuma konkurencēm. Jā, neesam godīgi pret visiem, kas tikko spēruši neatgriezenisko soli kļūstot no cub`a par junior`u. Šī tēma ir diskusijas vērta, to noskaidrojām gan pirmajā posmā, šogad, gan, ja nemaldos, pat pagāšgad. Varu vien atkārtot. Lūdzu izrādiet aktivitāti no jūsu puses un dodieties uz sacensībām(te nav runa tikai par Stiegras rīkotajām), parādiet, ka vēlaties startēt un būs jums nākamsezon sava konkurence.

Paldies visiem vēlreiz. Par veiksmīgu šaušanu un labām dienām draugu pulkā!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s